Coaching osobisty

Photo189Wielu z nas mierzy się z dylematami, które utrudniają podjęcie kolejnego kroku w życiu osobistym. Jakiekolwiek wyjście przyjdzie nam do głowy, wydaje się ono niemożliwe do zrealizowania. Przyczyną może być brak środków lub odwagi, ale też wiele innych powodów, przez które nie możemy uporządkować życia prywatnego.

Coaching osobisty to pierwszy krok w stronę poprawy Twojej sytuacji. Poprzez rozmowę i otwarte podejście pomogę Ci odnaleźć w sobie siłę do wniesienia zmian w życie. Coaching przyda się osobom, które chcą zrealizować konkretną wizję, przygotować plany, rozwinąć atuty, nauczyć się organizacji i uwagi.

Ważne jest, by odpowiednio ukierunkować motywację do realizacji założonych celów i spojrzeć na swoje sprawy z dystansu. Próba osiągnięcia takiej postawy często okazuje się porażką, ponieważ mało kto potrafi wyeliminować emocje i subiektywną interpretację swojego zachowania. Coach jak nikt inny pomoże Ci dostrzec rozwiązania, które wcześniej zdawały się nie istnieć.

Indywidualne i elastyczne podejście oraz wypracowanie efektywnych rozwiązań to cechy charakterystyczne prowadzonych przeze mnie sesji coachingowych. Jeśli masz wątpliwości, czy coaching to metoda, której potrzebujesz, możesz szybko i bez kosztów przekonać się o tym podczas próbki coachingowej, na którą każde z nas inwestuje godzinę. Po tej rozmowie podejmujemy decyzję o dalszej współpracy.

Zapraszam do kontaktu.