Komunikacja analogowa

Komunikacja analogowa. Zdjęcie, które zainspirowało mnie do stworzenie wpisu.

Komunikacja analogowa. Zdjęcie, które zainspirowało mnie do stworzenie wpisu.

Miewacie czasami blue Monday? To „czasami” w poprzednim zdaniu chętnie zamienilibyście na „co tydzień”? U mnie bywa z tym różnie. Na szczęście dla mnie raczej bliżej jest mi do „czasami”, jednak tego poniedziałku było inaczej. Wychodząc rano, nieprzytomnym wzorkiem szukałam swojego samochodu, mając w głowie myśl:

„-ok. Aga, skup się gdzie go zostawiłaś ostatnim razem?”

Kolejna myśl to:- „Aaa jest. O matko, ale brudny.” Zaczęłam się zastanawiać, czy ja gdzieś w harmonogramie na najbliższy tydzień (pamiętając że jest poniedziałek, wcisnę miejsce na punkt: umycie samochodu?”. Szybko wymazałam tę myśl z głowy, zastępując ją standardem, który ponoć pojawia się również w wielu głowach moich znajomych, czyli: „-zastanowię się nad tym później”.

Podjechałam pod firmę i wysiadając dostrzegłam, że mam jakiś napis na swoich drzwiach kierowcy. Pomyślałam, no tak; co można mieć napisane na brudnym samochodzie? Pewnie coś w stylu: -„ale brudas! Buuu;”

A tu proszę, taka niespodzianka jak na zdjęciu.

Jak miło wrócić do komunikacji analogowej. Oderwać się od maili i telefonów. Nawet można coś miłego o samym sobie przeczytać.

A jak ego podkręciło……..

Także zachęcam do powrotu do korespondencji analogowej. Napiszcie komuś coś miłego na brudnym samochodzie 🙂

 

 
Comments

Ostatnio moja żona wróciła do domu absolutnie wściekła i zmęczona po pracy, a kiedy rano wstała, zostawiłem jej na lustrze karteczkę z napisem „hej Ty! Jesteś piękna” – do końca dnia miała uśmiech na Twarzy. Także potwierdzam, że to działa i szkoda, że tak rzadko tego używamy.

Nie ma nic lepszego niż dobre rozpoczęcia poniedziałku! Mi to daje siłę i energię na cały tydzień. Pozazdrościć tylko cichego Wielbiciela 😉

Niestety wszystko działa w dwie strony, aczkolwiek z tą pozytywną komunikacją analogową myślę, że każdy z nas chciałby spotykać się częściej 🙂

Miłe zaskoczenie z tym napisem na szybie 🙂 Życzę więcej takich pozytywnych sytuacji ! Pozdrawiam