„Motywować czy nie motywować”

Zakończyliśmy kolejny etap szkolenia z zakresu „motywowania, zwiększania zaangażowania pracowników oraz zarządzania konfliktem” dla jednej z rozgłośni radiowych mający na celu wzmocnienie kwalifikacji i kompetencji menadżerskich .

Procesowe podejście, które jest specyfiką mojego działania z naszymi klientami przynosi korzyści dla tej grupy i tym razem okazało się być skuteczne.

Najlepiej opisać to co się działo słowami Dyrektora działu personalnego, który był jednocześnie uczestnikiem spotkań, które usłyszałam podczas rozmowy kilka dni po spotkaniu :

„ Chciałem bardzo podziękować za świetne szkolenie. Wszystko, było super, pięknie i fajnie. Na pewno spotkamy się w przyszłym roku. Dzięki zastosowanym metodom udało wam się wejść w sedno pojawiających się problemów i udzielać praktycznych wskazówek i remedium na problemy. Zarówno prezes jak i ja mamy świadomość, że budowanie sprawnego zespołu menadżerskiego działa jak motor napędowy do podejmowania decyzji teraz i w przyszłości.”

W celu rozwijania tej grupy w przyszłym roku zaproponujemy team building w formie hybrydy, będzie to formuła outdoor i dodatkowo twarda merytoryka.

Podczas podsumowania kierownicy, którzy bywają tez w różnych sytuacjach zawodowych i odwiedzają różne firmy szkoleniowe podkreślali, że wyróżnikiem ProLearning jest swoista specyfika metodyczna prowadzonych warsztatów „chodzi o naszą autorską metodologie prowadzenia szkoleń i-team (www.szkolenia-biznesowe.prolearning.pl/o-nas/)” podkreślano, że wartością samą w sobie jest fakt iż mówimy prostymi słowami i potrafimy skomentować oraz przetłumaczyć skomplikowane często teorie naukowe dotyczące w tym przypadku motywowania ludzi na praktyczny język biznesowy.  Ma to wpływ, że nasze spotkania oceniają najwyżej z dotychczasowych doświadczeń podnoszenia własnych kompetencji menadżerskich .

Od autorki: „ z czego jestem niezmiernie dumna, bo takie słowa nagradzają wysiłek podejmowanych działań przeze mnie i cały zespół ProLearning za który bardzo dziękuje.”

A taką mieliśmy aurę pierwszego śniegu w 2017 roku.

Pierwszy śnieg w 2017 roku. Szkolenie http://szkolenia-biznesowe.prolearning.pl/motywowanie-pracownikow/ oraz http://szkolenia-biznesowe.prolearning.pl/zarzadzanie-konfliktem/

Pierwszy śnieg w 2017 roku. Szkolenie http://szkolenia-biznesowe.prolearning.pl/motywowanie-pracownikow/ oraz http://szkolenia-biznesowe.prolearning.pl/zarzadzanie-konfliktem/

 
Comments

Prawda, że Wasze szkolenia są świetne! A outdoor może być strzałem w dziesiątkę! Motywować! 🙂

Zespół ProLearning

Zapraszamy na kolejne ! 🙂